Torsten Fridh akvarell

Torsten Fridh akvarell
Torsten Fridh akvarell
Torsten Fridh akvarell
Torsten Fridh akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN FRIDH (född 1914-2014): Kvinnoporträtt, signerad T Fridh, akvarell, 53x36 cm

501413

2017-11-16