Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISSAC GRÜNEWALD (1889-1946): Jaktmotiv, signerad och numrerad Isaac Grünewald 8/10, litografi, dagermått ca 28x22 cm
Gulnad
501420
2017-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här