Litografi Isaac Grünewald

Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald
Litografi Isaac Grünewald

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISSAC GRÜNEWALD (1889-1946): Jaktmotiv, signerad och numrerad Isaac Grünewald 8/10, litografi, dagermått ca 28x22 cm

Gulnad

501420

2017-11-16