Hundskulptur terracotta

Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta
Hundskulptur terracotta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUNDSKULPTUR, 1970-tal, terracotta, i form av basset, bemålad och glaserad, höjd ca 15, längd 66 cm

Mindre nagg

501423

2017-11-16