Firma Svenskt Tenn spegel

Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel
Firma Svenskt Tenn spegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, troligen Estrid Ericson, spegel, Svenskt Tenn, förgylld, röd textilram, ca 141x46 cm

Ram med smärre slitage/nagg

501445

2017-11-16