Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Närtuna kyrka i Uppland, signerad och daterad Närtuna G Bruzewitz -78, blyerts och tuschpenna, bildyta 19x32 cm
Blekt
501459
2017-11-16