Gunnar Brusewitz teckning

Gunnar Brusewitz teckning
Gunnar Brusewitz teckning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Närtuna kyrka i Uppland, signerad och daterad Närtuna G Bruzewitz -78, blyerts och tuschpenna, bildyta 19x32 cm

Blekt

501459

2017-11-16