Stolar mahogny

Stolar mahogny
Stolar mahogny
Stolar mahogny
Stolar mahogny

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, mahogny, klädda i Svenskt tenns linnetyg Elefant, sitthöjd ca 43 cm

Senare klädsel, klädsel med fläckar, bruksslitage, torrspricka

501463

2017-11-16