Orientmatta Mahal ca 345 x 258 cm

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Mahal, antik, handknuten av ull på bomullsvarp, ca 345 x 258 cm

Jämnt, hårt slitage, ena kortsidan reducerad, lagningar

501464

2017-11-23