Xylografen Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Skärgårdsmotiv från Grisslehamn, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1932, olja på, 47x63 cm

501484

2017-11-16