Johan Petter Holmberg spegel

Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel
Johan Petter Holmberg spegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, otydlig hallstämpel, signerad IPH (Johan Petter Holmberg 1779-1831), pastellagedekor, bronserad samt bemålad, 92,5x47 cm

Ommålad samt bronserad, lagningar och skador

501497

2017-11-16