Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "The Girl in the Window", signerad och daterad Benno Artz -2000, akryl på duk, 120x100 cm

501520

2017-11-16