Albert Cassmann figuriner
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT CASSMAN, figuriner, 2 st, Rosenthal, porslin, gosse på snigel resp gosse på trollslända, undertill märkta Rosenthal Bavaria, varav en märkt K354, höjd ca 9,5 cm
Trollsländans vingar med mindre nagg samt lagning.
501534
2017-11-17