Albert Cassmann figuriner

Albert Cassmann figuriner
Albert Cassmann figuriner

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT CASSMAN, figuriner, 2 st, Rosenthal, porslin, gosse på snigel resp gosse på trollslända, undertill märkta Rosenthal Bavaria, varav en märkt K354, höjd ca 9,5 cm

Trollsländans vingar med mindre nagg samt lagning.

501534

2017-11-17