Johan Knutson Skärgårdsvy

Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy
Johan Knutson Skärgårdsvy

Klubbat för:

1 100 EUR

Utropspris

1 200 EUR

JOHAN KNUTSON (1816-1899)
Skärgårdsvy, sign. Olja på duk 34x53 cm.

501542

2017-12-03