Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
1 200 EUR
JOHAN KNUTSON (1816-1899)
Skärgårdsvy, sign. Olja på duk 34x53 cm.
501542
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här