Biger Ericson Birger oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): "Promenad i skogen´´, signerad Birger, olja på pannå, ca 45x38 cm

501543

2017-11-16