Plafond 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, genombruten kant, höjd ca 68x55 cm

Skärmen med skador

501552

2017-11-22