Klubbat för:
1 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
EDVARD WESTMAN (1865-1917)
Sommarmåne över fiskarens torp
Sign. Långviskär 1886. Olja på duk 41x61 cm.
501553
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här