Edvard Westman Sommarmåne

Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne
Edvard Westman Sommarmåne

Klubbat för:

1 600 EUR

Utropspris

2 000 EUR

EDVARD WESTMAN (1865-1917)
Sommarmåne över fiskarens torp
Sign. Långviskär 1886. Olja på duk 41x61 cm.

501553

2017-12-03