Mynt silver Gustav III

Mynt silver Gustav III
Mynt silver Gustav III
Mynt silver Gustav III
Mynt silver Gustav III
Mynt silver Gustav III
Mynt silver Gustav III

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MYNT, silver, Gustav III, 1 riksdaler, 1788, diameter ca 40 mm, vikt ca 29 g

Slitage, skador

501556

2017-11-16