Mynt silver Gustav IV Adolf

Mynt silver Gustav IV Adolf
Mynt silver Gustav IV Adolf
Mynt silver Gustav IV Adolf
Mynt silver Gustav IV Adolf
Mynt silver Gustav IV Adolf
Mynt silver Gustav IV Adolf

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MYNT, silver, Gustav IV Adolf, 1 riksdaler, 1797, diameter ca 40 mm, vikt ca 29 g

Slitage, skador

501558

2017-11-16