Bajonett Frankrike

Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike
Bajonett Frankrike

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BAJONETT, Frankrike, modell 1866, med stålbalja, daterad 1872

Visst slitage

501564

2017-11-16