Oscar Kleineh Stiljte

Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte
Oscar Kleineh Stiljte

Klubbat för:

28 000 EUR

Utropspris

35 000 EUR

OSCAR KLEINEH(1846-1919)
Stiljte
Sign. Olja på duk 60x93 cm.

501579

2017-12-03