Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
AMPEL, 1900-talets första hälft, stomme i koppar, vit glasskål, diameter ca 36 cm
Skålen med mindre nagg, upphängning (ringarna) med bucklor
501580
2017-11-16