Ampel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

AMPEL, 1900-talets första hälft, stomme i koppar, vit glasskål, diameter ca 36 cm

Skålen med mindre nagg, upphängning (ringarna) med bucklor

501580

2017-11-16