Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, senbarock, tre lådor med bukig profil, trä, imitationsmålad valnöt, höjd ca 22, samt 12 x 22 cm.

Senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage.

501613

2017-11-18