Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEXTILIER, 2 st, Skåne, 18/1900-tal, krabbateknik och upphämtateknik, ca 160x64 cm resp 71x178 cm
Slitage, några lösa trådar
501637
2017-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här