Skål Japan

Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Japan, stengods, signerad, 1900-tal, dekor av små vita möss, höjd ca 5, 13x10 cm

501646

2017-11-16