Hamnbild oljemålning

Hamnbild oljemålning
Hamnbild oljemålning
Hamnbild oljemålning
Hamnbild oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAUDE LORRAIN (16/1700-tal), hans efterföljare: Hamnbild, olja på duk, ca 100x150 cm

retuscher, färgbortfall, dubblerad

501649

2017-11-17