Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, 8 ljuspunkter, dekorelement i plast, höjd 68, diameter 50

Dekorelement fattas, bruksslitage

501652

2017-11-16