Lars Petter Sjöström gouache

Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): Canton från Malmö, kapten B Andersson, signerad och daterad LP Sjöström 1893, gouache, ca 46x64 cm

501654

2017-11-17