Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
MICHAEL ANCHER (1849-1927): "Tre fiskare",
etsning, 1898, signerad med monogram och daterad i plåten, 17,8x23,2 cm
Något gulnad
501656
2017-11-17