Michael Ancher etsning

Michael Ancher etsning
Michael Ancher etsning
Michael Ancher etsning
Michael Ancher etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

MICHAEL ANCHER (1849-1927): "Tre fiskare",
etsning, 1898, signerad med monogram och daterad i plåten, 17,8x23,2 cm

Något gulnad

501656

2017-11-17