Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1970/80-tal, stomme i mässing, märkt Made in Sweden, diameter 35, höjd 46 cm

Bruksslitage

501658

2017-11-16