Landskapsmotiv med hundar oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHNN ELIAS RIDINGER (1700-tal), hans art: Landskapsmotiv med hundar, olja på duk, ca 132x102 cm

Retuscher, krackeleringar, färgbortfall, dubblerad

501664

2017-11-17