Madonna med barn besjungande av änglar oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO (1800-tal), kopia efter: Madonna med barn besjungande av änglar, olja på duk, ca 140x107 cm

Retuscher, dubblerad, lagningar

501674

2017-11-17