Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MONOGRAMISTEN WL (1800-tal), Simon Vouets art: David och goliat, signerad och daterad WL 1852, olja på duk, ca 125x94 cm
Krackelringar
501678
2017-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här