Interiör med alkemist och uggla oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Interiör med alkemist och uggla, olja på pannå, ca 28x21 cm

Slitage

501686

2017-11-17