Serverin Nilson oljemåling

Serverin Nilson oljemåling
Serverin Nilson oljemåling
Serverin Nilson oljemåling
Serverin Nilson oljemåling
Serverin Nilson oljemåling
Serverin Nilson oljemåling

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin, olja på duk, ca 107x81 cm

Omfattande skador, färgbortfall

501689

2017-11-17