Oljemålning 1800-tal
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MARCO ANTONIO FRANCESCHINI (1800-tal), efter: Kristus med St Johannes döparen, olja på duk, ca 102x82 cm, i förgylld och snidad 1800-talsram
Retuscher, färgbortfall, ram med lagningar
501691
2017-11-17