Certina 1888 DS-1 stål 2000-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA 1888, DS-1, armbandsur, stål, 2000-tal, safirglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. C0006407A, serienr. QKN-BC-29642C, caliber ETA 2824-2, stålarmband original ref C006407A RKM-W, diameter 39 mm

Box- kvitton, samt extra länkled medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage.

501692

2017-11-17