Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OTTO VAN VEEN (1800-tal) hans efterföljare: Maria Magdalena, olja på duk, ca 99x80 cm
Retuscher, lagnigar, gulnader
501698
2017-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här