Maria Magdalena oljemålning

Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTO VAN VEEN (1800-tal) hans efterföljare: Maria Magdalena, olja på duk, ca 99x80 cm

Retuscher, lagnigar, gulnader

501698

2017-11-17