efter Guido Reni oljemålning

efter Guido Reni oljemålning
efter Guido Reni oljemålning
efter Guido Reni oljemålning
efter Guido Reni oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Guido: Reni, Lucretia, olja på duk, ca 90x73 cm

Retushcer

501705

2017-11-17