Judith och Holofernes huvud oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ITALIENSK SKOLA, PALMA VECCHIO (1700-tal), hans efterföljare: Judith och Holofernes huvud, olja på duk, ca 91x76 cm

Dubblerad, krackelringar, retuscher

501710

2017-11-17