Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, PALMA VECCHIO (1700-tal), hans efterföljare: Judith och Holofernes huvud, olja på duk, ca 91x76 cm
Dubblerad, krackelringar, retuscher
501710
2017-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här