Constantin Stoiloff-Baumgartner oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CONSTANTIN STOILOFF-BAUMGARTNER (1850-1924): Hästar, signerad C Stoiloff, olja på duk, ca 58x79 cm

501716

2017-11-17