Schwab Sport och affischkonst

Schwab Sport och affischkonst
Schwab Sport och affischkonst

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÄS NAGGEN, EIGIL SCHWAB (1882-1952), signerad Schwab i plåten Rokotryck Sthlm, litografisk affisch, ca 96x70 cm, Vintage

Oramad, skador, revor

501724

2017-11-21