Josef Ekberg oljemålning

Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG (1877-1945): Hamnmotiv Stockholm, signerad och daterad J E Ekberg -93, olja på duk, ca 58x85 cm

Ytsmuts

501728

2017-11-17