Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG (1877-1945): Hamnmotiv Stockholm, signerad och daterad J E Ekberg -93, olja på duk, ca 58x85 cm
Ytsmuts
501728
2017-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här