Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BESTICK, 22 dlr, AB L.F. Ståhlberg Eskilstuna & Co, 1800-talets andra häflt, svärtade träskaft, bestånde av: 10 kninvar, 12 gafflar, längd ca 18-23,5 cm
Slitage
501729
2017-11-17