Samuel Pemberton dosa silverspecial
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SAMUEL PEMBERTON, dosa, sterlingsilver, in- och utvändigt förgylld, Birmingham 1801, graverad dekor på välvt lock, höjd ca 18 mm, vikt ca 45 g
Kuntoraportti
Med monogram, mindre bucklor
501731
Päivämäärä:
2017-11-17