Lasse Åberg blandteknik

Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LASSE ÅBERG, Heftige Maus ll, signerad Lasse Åberg, daterad 1989, blandteknik/assemblage, ca 120 x 80 cm

501774

2017-11-28