Spegel
Vollendet
2017-11-18
501784
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1940-tal, rund, ram av fasettslipad dekor, diameter 100 cm
Något litet nagg, fläckar