Torsten renqvist färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Abstrakt motiv, signerad i blyerts T Renqvist -57, färglitografi, 1957, ca 63 x 52 cm

Något gulnad

501805

2017-11-21