Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, 1950-tal, mässing, 5-armad, strutformade kupor av vitt glas, höjd ca 70 cm, diameter ca 48 cm

Bruksslitage, smuts

501806

2017-11-18