Erik Törning oljemålning

Erik Törning oljemålning
Erik Törning oljemålning
Erik Törning oljemålning
Erik Törning oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ERIK TÖRNING (1928-2001): Abstrakt komposition, signerad E Törning, olja på duk, ca 37,5x61 cm

501810

2017-11-21