Reinhold Ljunggren färglitografi
Vollendet
2017-11-21
501813
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Stilleben med fiskeredskap och vette, signerad R Ljunggren och numrerad 88/310, färglitografi, motivstorlek ca 38x45,5 cm